Arama
Arama Sonuçları
Suruçlu muhtarlardan cumhurbaşkanlığına dilekçe
Şanlıurfa’da 2024 yılı için sulama ücretlerinin yüksek fiyatından şikayetçi olan muhtarlar, Cumhurbaşkanlığı ile Tarım ve Orman Bakanlığına itiraz dilekçesi verdi.
Akaryakıtta çifte indirim pompaya yansıdı!
Brent petrol ve döviz kurundaki dalgalanmalar akaryakıt fiyatlarına indirim ve zam olarak yansımaya devam ediyor. Benzine ve motorine uygulanması beklenen indirim pompaya yansıdı. İşte Şanlıurfa’da güncel akaryakıt fiyatları…
Motorin ve benzin tek fiyat olacak
EPDK kararına göre katkılı motorin ile benzinde fiyat farkı olmayacak ve tek fiyat uygulanacak.
Benzin, motorine zam LGP’ye indirim!
Brent petrol fiyatları ve dövizdeki dalgalanmalar, akaryakıt fiyatlarına da yansıdı. Benzine 28 kuruş, motorine 26 kuruş zam gelirken, otogazda ise 1 lira 64 kuruş indirim yapıldı. İşte Şanlıurfa’da güncel fiyatlar…
LPG'YE İNDİRİM GELDİ
Brent petrol ve döviz kurundaki dalgalanmalar akaryakıt fiyatlarına indirim ve zam olarak yansımaya devam ediyor. LPG'ye indirim yapıldı. Motorin ve benzin fiyatlarında ise bir değişiklik yapılmadı…
Benzine indirim geldi!
Brent petrol fiyatlarında dalgalanmayla, benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle değişkenlik gösteriyor. Motorinin litre fiyatına gelen 1 lira 17 kuruş indirim pompaya yansıdı.
Fiyatlar yine değişecek! Bu kez indirim geliyor
Brent petrol fiyatlarında dalgalanmayla, benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle değişkenlik gösteriyor. Akaryakıt fiyatları perşembe günü değişecek. Motorine indirim bekleniyor. İşte detaylar…
Şanlıurfa’da güncel benzin mazot LPG fiyatları
Brent petrol ve döviz kurundaki dalgalanmalar akaryakıt fiyatlarına indirim ve zam olarak yansımaya devam ediyor.
Motorin indirimi pompaya yansıdı
Her gün zam gelen akaryakıta bu sefer indirim geldi. Motorine gece yarısından itibaren gelen 1 lira 1 kuruşluk indirim yapıldı. İşte Şanlıurfa’da güncel akaryakıt fiyatları.
Akaryakıt zamları pompaya yansıdı
Brent petrol ve dolar kurundaki hareketlilik benzin ve motorin fiyatlarında da değişikliğe neden oluyor. Benzinin litre fiyatına 1 lira 50 kuruş, motorinin litre fiyatına ise 1lira 30 kuruş zam geldi. bu zamlar gece yarısından itibaren pompaya yansıdı.
Benzin ve motorine zam geliyor
Brent petrol ve döviz kurundaki dalgalanmalar akaryakıt fiyatlarına indirim ve zam olarak yansımaya devam ediyor. Bu gece yarısından itibaren benzine 1 lira 50 kuruş, motorine ise 1 lira 30 kuruş zam bekleniyor.
Akaryakıta çifte zam!
Akaryakıt fiyatlarına çifte zam geldi. Benzin ve motorin fiyatları bu gece yarısından itibaren zamlandı.
Akaryakıta çifte zam geliyor!
Cuma gününden itibaren geçerli olmak üzere benzine 1 lira 53 kuruş, motorine 1 lira 10 kuruş zam geliyor.
Akaryakıtta çifte indirim pompaya yansıdı
Akaryakıt fiyatları peş peşe değişti. EPDK’nın markajlar için rafinerilere yolladığı yazı sonrasında dün motorine yapılan indirimin ardından bugün de çifte indirim yapıldı.
Motorine bu gece yarısından itibaren indirim geliyor
Motorin fiyatlarına bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere indirim gelecek.
Şanlıurfa’da akaryakıt fiyatlarında son durum!
Şanlıurfa’da araç sahipleri akaryakıt fiyatlarında son durumu merak ediyor. Brent petrol ve dolar kurundaki değişim yurt içinde akaryakıt fiyatlarını etkiliyor. Peki 18 Şubat 2024 güncel akaryakıt fiyatları ne kadar?
Benzine zam pompaya yansıdı!
Brent petrol ve dolar kurundaki hareketlilik benzin ve motorin fiyatlarında da değişikliğe neden oluyor. Benzinin litre fiyatına gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 1 lira 79 kuruşluk zam geldi. Motorin fiyatlarında ise bir değişiklik yapılmadı…
Benzine 1,79 lira zam geliyor
Benzine bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 1,79 lira zam bekleniyor.
Motorine 1 lira 40 kuruş zam
Brent petrol fiyatlarındaki artış, akaryakıt fiyatlarına yeni bir zam daha getiriyor. Motorine yapılacak olan zam, tüketicilerin akaryakıt harcamalarında yeni bir artışı beraberinde getirecek.
Benzin ve motorine büyük zam geliyor
Motorine 24 saat geçmeden ikinci bir zam haberi daha geldi. Sektör kaynaklarına göre, motorine bu gece yarısı 1 lira 40 kuruş daha zam geliyor. Benzine de 2 TL zam gelecek.
MOTORİNE ZAM GELDİ
Motorine bugünden itibaren geçerli olmak üzere 1 lira 38 kuruş zam geldi ve fiyat değişikliği pompa fiyatlarına yansıdı. Şanlıurfa’da 30 Ocak 2024 sabahında güncel benzin litre satış fiyatı ve motorin litre satış fiyatı kaç para ?
Benzine 1 TL zam geliyor
Brent petrol fiyatlarında dalgalanmayla, benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle değişkenlik gösteriyor. Motorinin litre fiyatına gelen 1 lira 15 kuruşluk zammın ardından benzine de zam geliyor. Yarından itibaren geçerli olacak.
Motorine zam geldi!
Brent petrol fiyatları ve dövizdeki değişikliklerle birlikte vatandaşlar benzin ve motorin fiyatlarını takibe devam ederken, motorin fiyatlarına gece yarısı itibarıyla 1 lira 15 kuruş zam geldi.
LPG'ye zam geldi
En son 6 Ocak'ta zamlanan akaryakıt fiyatları bir kez daha zamlandı.
LPG’ye zam geliyor!
Akaryakıt fiyatlarında dalgalı hareketlenme sürerken bir zam haberi de LPG'ye geldi. Perşembe gününden itibaren geçerli olacak şekilde LPG grubunda 40 kuruş fiyat artışı bekleniyor.
Motorine gelen 41 kuruş indirim pompaya yansıdı
2024 yılının gelişiyle ÖTV düzenlemesi sonrası benzin ve motorin litre fiyatlarına büyük zam yapılmıştı. Yapılan bu büyük zammın ardından motorinin litre fiyatına gelen 41 kuruş indirim pompaya yansıdı.
Motorine 41 kuruş indirim geliyor
Akaryakıtta ÖTV oranının yüzde 25 artmasının ardından motorine 41 kuruş indirim geliyor.
Akaryakıta zam geldi!
TÜİK'in dün sabah üretici enflasyonunu açıklamasının hemen ardından benzin, motorin ve otogaza ÖTV zammı geldi.
Benzine zam geldi!
Brent petrol ve dolar kurundaki hareketlilik benzin ve motorin fiyatlarında da değişikliğe neden oluyor. Benzinin litre fiyatına gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 1 lira 46 kuruşluk zam geldi. Motorin fiyatlarında ise bir değişiklik yapılmadı…
Akaryakıta yine zam geliyor
Geçtiğimiz hafta petrol fiyatlarında yaşanan düşüşün ardından akaryakıt ve benzine indirim geldi. Ancak indirimli günler kısa sürecek. 3 Ocak’ta otomatik ÖTV artışıyla akaryakıt fiyatları zamlanacak. Vergi uzmanı Ozan Bingöl, zamların en büyüğünün geldiğini duyurdu.