Arama
Arama Sonuçları
Şanlıurfa’da tabelalar değişiyor: Görünce şaşırmayın!
Akaryakıt fiyatlarına indirim geliyor. Benzin fiyatlarına yapılacak bu indirim gece yarısından itibaren geçerli olacak.
Esemkulu’da 750 yıllık fıstık ağaçları bulunan alanda “izinsiz” sondaj çalışması
Karaköprü’de, ülkede ilk ekilen, yaklaşık 750 yıllık tescilli fıstık ağaçlarının bulunduğu kırsal mahallede doğal gaz ve petrol araması için “izinsiz” sondaj çalışması başladığı iddia edildi. Mahalle muhtarı ve vatandaşlar tapulu arazilerinde, sit alanı taşıyan alanda hiçbir bildirim yapılmadan, bilgileri dışında yapıldığını ileri sürdükleri çalışmaya tepki gösterdi.
Akaryakıtta çifte indirim pompaya yansıdı!
Brent petrol ve döviz kurundaki dalgalanmalar akaryakıt fiyatlarına indirim ve zam olarak yansımaya devam ediyor. Benzine ve motorine uygulanması beklenen indirim pompaya yansıdı. İşte Şanlıurfa’da güncel akaryakıt fiyatları…
Benzin, motorine zam LGP’ye indirim!
Brent petrol fiyatları ve dövizdeki dalgalanmalar, akaryakıt fiyatlarına da yansıdı. Benzine 28 kuruş, motorine 26 kuruş zam gelirken, otogazda ise 1 lira 64 kuruş indirim yapıldı. İşte Şanlıurfa’da güncel fiyatlar…
LPG'YE İNDİRİM GELDİ
Brent petrol ve döviz kurundaki dalgalanmalar akaryakıt fiyatlarına indirim ve zam olarak yansımaya devam ediyor. LPG'ye indirim yapıldı. Motorin ve benzin fiyatlarında ise bir değişiklik yapılmadı…
Şanlıurfa’da sesler yine Gazze için yükseldi! “Zulme sadece sözle değil gerçekten karşı durun”
Gazze’de devam eden soykırıma dikkat çekmek ve Türkiye'nin işgalci rejimle olan ticaretinin sonlandırılması amacıyla yaklaşık 30 ilde eş zamanlı olarak basın açıklaması düzenlendi. Şanlıurfa’daki basın açıklamasını ise Kitap Vakfı yaptı. Açıklamayı okuyan Kitap Vakfı Başkanı Mustafa Fuad Balıkçı, “İktidara çağrımız; zulme sadece sözle değil gerçekten karşı durması, Gazze tamamen yok olduktan sonra değil hemen şimdi somut adımlar atması.” dedi.
Birecik’teki feci kazanın görüntüleri ortaya çıtı
Birecik’te üç aracın karıştığı trafik kazasında 26 yaşındaki doktor Mustafa Güder hayatını kaybetmiş 6 kişi de yaralanmıştı. Feci kazanın bir benzin istasyonu kamerasına yansıyan görüntüleri ortaya çıktı.
Benzine indirim geldi!
Brent petrol fiyatlarında dalgalanmayla, benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle değişkenlik gösteriyor. Motorinin litre fiyatına gelen 1 lira 17 kuruş indirim pompaya yansıdı.
Fiyatlar yine değişecek! Bu kez indirim geliyor
Brent petrol fiyatlarında dalgalanmayla, benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle değişkenlik gösteriyor. Akaryakıt fiyatları perşembe günü değişecek. Motorine indirim bekleniyor. İşte detaylar…
Şanlıurfa’da güncel benzin mazot LPG fiyatları
Brent petrol ve döviz kurundaki dalgalanmalar akaryakıt fiyatlarına indirim ve zam olarak yansımaya devam ediyor.
Karaköprü'de meydana gelen kazada 3 kişi yaralandı
Karaköprü’de iki aracın çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında ilk belirlemelere göre 3 kişi yaralandı.
Akaryakıt zamları pompaya yansıdı
Brent petrol ve dolar kurundaki hareketlilik benzin ve motorin fiyatlarında da değişikliğe neden oluyor. Benzinin litre fiyatına 1 lira 50 kuruş, motorinin litre fiyatına ise 1lira 30 kuruş zam geldi. bu zamlar gece yarısından itibaren pompaya yansıdı.
Benzin ve motorine zam geliyor
Brent petrol ve döviz kurundaki dalgalanmalar akaryakıt fiyatlarına indirim ve zam olarak yansımaya devam ediyor. Bu gece yarısından itibaren benzine 1 lira 50 kuruş, motorine ise 1 lira 30 kuruş zam bekleniyor.
Akaryakıta çifte zam!
Akaryakıt fiyatlarına çifte zam geldi. Benzin ve motorin fiyatları bu gece yarısından itibaren zamlandı.
Akaryakıta çifte zam geliyor!
Cuma gününden itibaren geçerli olmak üzere benzine 1 lira 53 kuruş, motorine 1 lira 10 kuruş zam geliyor.
Şanlıurfa'da petrol arama ruhsatının süresi 2 yıl uzatıldı
Resmi Gazete’de yayımlanan karar doğrultusunda Şanlıurfa ve Diyarbakır’da 45 bin 783 hektarı kapsayan petrol arama süresinin ruhsatı 2 yıl uzatıldı.
Resmi gazetede yayımlandı: Eyyübiye’de bir bölge sit alanı ilan edildi
Resmi Gazete’de yayımlanan karara göre, Eyyübiye’ye bağlı Karaali Mahallesinde bulunan Karaali Kaya Mezarları birinci derece sit alanı ilan edildi.
Akaryakıtta çifte indirim pompaya yansıdı
Akaryakıt fiyatları peş peşe değişti. EPDK’nın markajlar için rafinerilere yolladığı yazı sonrasında dün motorine yapılan indirimin ardından bugün de çifte indirim yapıldı.
Motorine bu gece yarısından itibaren indirim geliyor
Motorin fiyatlarına bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere indirim gelecek.
Şanlıurfa’da akaryakıt fiyatlarında son durum!
Şanlıurfa’da araç sahipleri akaryakıt fiyatlarında son durumu merak ediyor. Brent petrol ve dolar kurundaki değişim yurt içinde akaryakıt fiyatlarını etkiliyor. Peki 18 Şubat 2024 güncel akaryakıt fiyatları ne kadar?
Benzine zam pompaya yansıdı!
Brent petrol ve dolar kurundaki hareketlilik benzin ve motorin fiyatlarında da değişikliğe neden oluyor. Benzinin litre fiyatına gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 1 lira 79 kuruşluk zam geldi. Motorin fiyatlarında ise bir değişiklik yapılmadı…
Benzine 1,79 lira zam geliyor
Benzine bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 1,79 lira zam bekleniyor.
Faizsiz evlilik kredisi başvuruları 15 Şubat’ta başlıyor
Aile ve Gençlik Fonu'nun yapısına ve uygulanmasına ilişkin yönetmelik Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Fon, yeraltı kaynaklarından elde edilen gelirlerle desteklenecek. Fon kapsamında kendi projesini geliştirip yapacak olan gençler desteklenecek ve yeni evlenecek gençlere, 150 bin lira tutarında 2 yıl geri ödemesiz kredi verilecek. Peki faizsiz evlilik kredi başvuruları ne zaman başlıyor?
Motorine 1 lira 40 kuruş zam
Brent petrol fiyatlarındaki artış, akaryakıt fiyatlarına yeni bir zam daha getiriyor. Motorine yapılacak olan zam, tüketicilerin akaryakıt harcamalarında yeni bir artışı beraberinde getirecek.
Siverek’te petrol aranacak
TPAO, Siverek’te yaklaşık 100 milyon TL yatırımla arama kuyusu açarak petrol arayacak.
Şanlıurfa’da petrol arama ruhsatı verildİ
Resmi Gazete’de yayımlanan ilanla Şanlıurfa’yı da kapsayan 3 ilde 2 sahada 5 yıl süreyle petrol arama ruhsatı verildi.
70, 73 ve 73A numaralı hatlarda güzergah değişti
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, yapımı devam eden köprülü kavşak nedeniyle 3 toplu taşıma aracının güzergâhının değiştiğini açıkladı.
Benzine 1 TL zam geliyor
Brent petrol fiyatlarında dalgalanmayla, benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle değişkenlik gösteriyor. Motorinin litre fiyatına gelen 1 lira 15 kuruşluk zammın ardından benzine de zam geliyor. Yarından itibaren geçerli olacak.
Motorine zam geldi!
Brent petrol fiyatları ve dövizdeki değişikliklerle birlikte vatandaşlar benzin ve motorin fiyatlarını takibe devam ederken, motorin fiyatlarına gece yarısı itibarıyla 1 lira 15 kuruş zam geldi.
Şanlıurfa’da petrol arama ruhsatı iptal edildi
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Petrol İşleri Genel Müdürlüğü, 1 şirketin Şanlıurfa’da petrol arama ruhsatı başvurusunu reddetti. Karar Resmi Gazete'de yayınlandı.