Arama
Arama Sonuçları
Cezalı futbolcu oynatan Altaş Denizlispor hükmen mağlup sayıldı
Şanlıurfaspor’un, Ziraat Türkiye Kupası 4’üncü eleme turunda karşılaştığı Altaş Denizlispor, cezalı futbolcu oynattığı için hükmen mağlup sayıldı.
Şanlıurfaspor'a adeta ceza yağdı!
Saldırı iddialarının gündeme geldiği Kuzey Marmara A.Ş. Arnavutköy Belediyespor karşılaşması sonrası Şanlıurfaspor'a adeta ceza yağdı. TFF, Şanlıurfaspor ve 2 yöneticisine 100 bin TL'yi aşkın para cezası ile ihtar cezaları verdi. Cezaların gerekçeleri arasında hakaret de bulunurken Emin Yetim "Cezayı hak etmedim" dedi.
Şanlıurfaspor Başkanı Yetim PFDK’ya sevk edildi
Şanlıurfaspor, geçen hafta sonu kendi sahasında oynadığı Arnavutköy Belediye Gençlik ve Spor müsabakasında taraftarların ‘çirkin ve kötü tezahüratı’ nedeniyle Kulüp Başkanı Emin Yetim ise ‘talimatlara aykırı hareketi’ nedeniyle PFDK’ya sevk edildi.
Şanlıurfaspor PFDK’ye sevk edildi
Şanlıurfaspor, geçen hafta sonu kendi sahasında oynadığı Menemen Futbol Kulübü müsabakasındaki “çirkin ve kötü tezahürat”, “saha olayları” ve “merdiven boşluklarının bırakılmaması” nedeniyle PFDK’ye sevk edildi.
PFDK'dan Şanlıurfaspor'a ihtar cezası
Şanlıurfaspor, Bayburt İl Özel İdare Spor karşılaşmasında taraftarların ‘çirkin ve kötü tezahüratı’ nedeniyle PFDK’ya sevk edilen Şanlıurfaspor’a ihtar cezası verildi.
Şanlıurfaspor’a ceza geliyor!
Şanlıurfaspor’un ligde kendi sahasında oynadığı Bayburt İl Özel İdare Spor Kulübü karşılaşmasında taraftarların “çirkin ve kötü tezahüratı" gerekçesiyle PFDK sevk edildi.
Şanlıurfaspor ve rakibi olaylı maçın ardından PFDK’ye sevk edildi
TFF 2. Lig Beyaz Grupta Şanlıurfaspor ile Tarsus İdman Yurdu arasında oynanan olaylı maçın ardında her iki kulüp PFDK’ye sevk edildi.
PFDK’dan Şanlıurfaspor’a para cezası
Şanlıurfaspor ligde geçen hafta oynadığı Ankaraspor maçında taraftarların neden olduğu saha olayları gerekçesiyle 14 bin TL para cezası verildi.
Şanlıurfaspor’a ‘saha olayları’ cezası geliyor
Şanlıuraspor, geçen hafta kendi sahasında konuk ettiği Ankaraspor karşılaşmasında yaşanan "saha olayları" gerekçesiyle PFDK sevk edildi.
PFDK Şanlıurfaspor’a acımadı!
PFDK, TFF 2. Lig Beyaz Gurupta geçen hafta oynanan Şanlıurfaspor ve Amedspor karşılaşmasında yaşanan olaylar nedeniyle her iki takıma ceza verdi.
Şanlıurfaspor’a ceza geliyor
Şanlıurfaspor ligde karşılaştığı Amedspor müsabakasında sahada yaşanan olaylar gerekçesiyle PFDK’na sevk edildi.
Karbel Karaköprü Belediyesporlu futbolcuya ceza
Karbel Karaköprü Belediyesporlu futbolcu Muhammed Raşit Şahingöz, 1922 Konyaspor maçında hakeme yönelik hakareti gerekçesiyle 3 maç men ve para ceza verildi.