Arama
Arama Sonuçları
Şanlıurfa’da 22 yıl hapis cezası bulunan şahıs yakalandı
Şanlıurfa’da emniyet ekipleri tarafından silahla yağma suçundan hakkında kesinleşmiş 22 yıl 1 ay 17 gün hapis cezası bulunan şahıs yakalandı.
Şanlıurfa’da bayram öncesi dolandırıcılık operasyonu!
Şanlıurfa merkezli 14 ilde eş zamanlı düzenlenen operasyonda, kendilerini savcı ve polis olarak tanıtarak ‘nitelikli dolandırıcılık’ yaptığı belirlenen 36 şahıs tutuklandı. Daha önce tutuklu olan 3 kişiyle birlikte tutuklu sayısı 39'a yükseldi. Şüphelilerin 7 milyon 722 bin TL, haksız kazanç sağladıkları tespit edildi.
Şanlıurfa’da şok uygulama: Gözaltılar var
Şanlıurfa genelinde gerçekleştirilen şok uygulamada, binlerce kişi sorgulandı, çok sayıda uyuşturucu madde ele getirilirken arama kararı bulunan 13 kişi yakalandı.
Şanlıurfa’da 15 aranan şahıs yakalandı!
Şanlıurfa'da asayişe yönelik şok uygulamada 16 bin kişi kontrol edilirken, 15 aranan şahıs yakalandı.
Şanlıurfa’da Kültür Yolu Festivali yoğun ilgi gördü
Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, Türkiye Kültür Yolu Festivali'nin Şanlıurfa’da yoğun ilgi ile karşılandığını belirterek etkinliklerde emeği geçen tüm kuruluş ve çalışanlarına teşekkür etti.
İşte Siverek’in 15 günlük bilançosu
Siverek’te İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından son 15 günde asayiş ve uyuşturucuya yönelik yapılan çalışmaların bilançosu açıklandı.
Şanlıurfa'da kumar ve tombala operasyonu: 887 kişi sorgulandı
Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından genel asayiş ve kamu düzeninin sağlanması amacıyla yapılan operasyonda 887 şahıs sorgulanırken, 64 iş yeri denetlendi. Ayrıca 1 iş yerine kumar oynamasına yer ve imkan sağlamak suçundan adli işlem yapıldı.
Şanlıurfa'da son 10 ayda 3 bin 9 kişi tutuklandı!
Şanlıurfa'da emniyet ekipleri tarafından suçlarla mücadele kapsamında son 10 ayda 3 bin 9 şüpheli tutuklandı.
Vali Hasan Şıldak, Hilvan'da vatandaşlarla buluştu
Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, Hilvan’da kurumsal çalışmaları denetlerken, çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Viranşehir'de hayvan pazarında 337 kişi sorgulandı
Viranşehir'de hayvan pazarında emniyet ekipleri tarafından yapılan asayiş uygulamasında 337 şahıs sorgulandı.
Vali Şıldak Hilvan'a yatırımları sıraladı!
Hilvan'da gerçekleştirilen Mayıs Ayı İl Eğitim Değerlendirme Toplantısına başkanlık eden Vali Hasan Şıldak, İlçe genelinde devam eden ve başlayacak olan yatırımları kamuoyuyla paylaştı.
Şanlıurfa'da şok uygulamalarında 19 aranan şahıs yakalandı
Şanlıurfa’da emniyet ekipleri tarafından yapılan şok uygulamalarında 19 aranan şahıs yakalandı. Ayrıca trafik kurallarını ihlal eden 39 araca idari para cezası uygulandı.
Şanlıurfa'da 76 aranan şahıs yakalandı
Şanlıurfa'da asayişe müessir olayları önlemek için emniyet ekipleri tarafından yapılan şok uygulamalarda 16 bin 640 kişi, 2 bin 910 araç ve 285 motosiklet kontrol edilirken, 76 aranan şahıs yakalandı.
Şanlıurfa'da şok uygulamalarda 44 aranan şahıs yakalandı
Şanlıurfa’da emniyet ekipleri tarafından il genelinde gerçekleştirilen şok uygulamalarında 44 aranan şahıs yakalandı. Ayrıca uygulamalarda trafik kurallarını ihlal eden 36 araca idari para cezası uygulandı.
Şanlıurfa’da 25 aranan şahıs yakalandı
Şanlıurfa'da emniyet ekipleri tarafından yapılan şok uygulamalarda 25 aranan şahıs yakalanırken, 680 araca trafik kurallarını ihlalden idari para cezası uygulandı.
Şanlıurfa'da şok uygulamalarda 58 aranan şahıs yakalandı!
Şanlıurfa'da emniyet ekipleri tarafından şok uygulamada 58 aranan şahıs yakalandı.
Şanlıurfa’da 11 aranan şahıs yakalandı
Şanlıurfa'da emniyet ekipleri tarafından gerçekleştirilen şok uygulamalarında 11 aranan şahıs yakalanırken, ruhsatsız silah ve çeşitli miktarda uyuşturucu madde ele geçirildi. Trafik kurallarını ihlal eden 42 araca idari para cezası uygulandı.
Şanlıurfa'da 13 aranan şahıs yakalandı
Şanlıurfa'da emniyet ekipleri tarafından gerçekleştirilen şok uygulamalarda 13 aranan şahıs yakalanırken, ruhsatsız silah ve çeşitli miktarda uyuşturucu ele geçirildi. Trafik kurallarını ihlal eden 31 araca idari para cezası uygulanırken, 4 araç ise trafikten men edildi.
Vali Şıldak Araştırma Hastanesini denetledi
Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, kurum denetimlerine bugün Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile devam etti.
Şanlıurfa'da şok denetimde 23 aranan şahıs yakalandı
Şanlıurfa'da emniyet ekipleri tarafından şok uygulamada 23 aranan şahıs yakalandı.
Viranşehir’de 2 şüpheli tutuklandı
Viranşehir’de emniyet ekipleri tarafından gerçekleştirilen uygulamalarda 2 şüpheli gözaltına alındı.
Şanlıurfa’da 22 aranan şahıs yakalandı
Şanlıurfa'da emniyet ekipleri tarafından gerçekleştirilen şok uygulamada 22 aranan şahıs yakalanırken, 1 araç trafikten men edildi.
Vali Şıldak Suruç'ta vatandaşları ziyaret etti
Vali Hasan Şıldak, gün boyu Suruç'ta çeşitli temaslarda bulundu. Çarşı merkezinde esnafı ziyaret eden Vali Şıldak, okullarda da öğrencilerle bir araya geldi.
Birecik’te aranan 3 şahıs yakalandı
Birecik'te emniyet ekipleri tarafından ilçede gerçekleştirilen denetimlerde, 444 kişi ve 211 araç sorgulanırken, trafik kurallarını ihlal eden 5 araca idari para cezası uygulandı.
Viranşehir'de silah operasyonu: 4 şüpheli gözaltına alındı!
Viranşehir’de emniyet ekipleri tarafından 2 şüpheli şahıs üzerinde ve 1 ikamette yapılan aramalarda 4 ruhsatsız silah ele geçirilirken, 4 şüpheli gözaltına alındı.
Harran'da asayiş operasyonunda 71 kişi sorgulandı
Harran’da emniyet ekipleri tarafından yapılan uygulamada 71 kişi ve 13 araç sorgulandı. Sorgularda 2 ruhsatsız av tüfeği ve şase ve motor numarası kazınmış bir motosiklet ele geçirildi. Ayrıca 1 araca da cezai işlem uygulandı.
Şanlıurfa’da 4 sahte kamu görevlisi suçüstü yakalandı!
Eyyübiye’de emniyet ekipleri tarafından kendilerini kamu görevlisi olarak tanıtıp vatandaşları dolandıran 4 şüpheli suçüstü yakalandı. Soruşturmada, şüphelilerin 23 vatandaşı toplamda 3 milyon 250 bin TL dolandırdığı tespit edildi. Şüphelilerden 3'ü tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Hilvan’da aranan 22 şahıs yakalandı
Hilvan'da emniyet ekipleri tarafından gerçekleştirilen asayiş operasyonunda 22 aranan yakalanırken, çeşitli miktarda uyuşturucu ve ruhsatsız silah ele geçirildi.
Viranşehir’de 119 kilo kaçak nargile tütünü ele geçirildi
Viranşehir'de emniyet ekipleri tarafından gerçekleştirilen şok uygulamalarında 119 kilo kaçak nargile tütünü ele geçirilirken, 1 şüpheli şahıs yakalanarak gözaltına alındı.
Şanlıurfa'da aranan 18 şahıs yakalandı
Şanlıurfa’da emniyet ekipleri tarafından yapılan şok uygulamalarında 16 bin 714 şahıs, 3 bin 336 araç ve 241 motosikletin kontrol edildi. Aranan 18 şahıs yakalanırken 1 ruhsatsız tabanca ele geçirildi. 50 araca trafik kurallarını ihlalden idari para cezası uygulandı ve 8 motosiklet trafikten men edildi.