Arama
Arama Sonuçları
Sağlık Bakanlığı 27 bin personel alacak
Sağlık Bakanlığı'na 15 bini hemşire 2 bini ebe olmak üzere toplam 27 bin sözleşmeli personel alınacak. İşte detaylar…
TCDD 95 daimi işçi alacak
TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü, 95 yeni işçi alımı için başvuruları kabul edeceğini duyurdu. Başvurular, bugünden itibaren 23 Şubat’a kadar yapılabilecek.
Adli Tıp Kurumu personel alımı başvuruları 18 Şubat’ta bitiyor
Adalet Bakanlığı’nın Adli Tıp Kurumu Başkanlığına 229 sözleşmeli personel alımında başvurular 18 Şubat’ta sona eriyor.
Büyükşehir Belediyesi engelliler yaşam merkezi yüreklere dokunuyor
Engelli bireylere pozitif ayrımcılık yapan Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Engelliler Yaşam Merkezi’nde engellilere yönelik her branşta kurs ve eğitim veriliyor. Engelliler bu merkezde meslek öğrenmenin yanı sıra hayatı daha eğlenceli yaşıyor.
Adalet Bakanlığı personel alacak!
Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Başkanlığına 229 sözleşmeli personel alacak. Resmi Gazete'de yayımlandı. Bakın alımlar hangi bölümler için yapılıyor...
Başkan Beyazgül KPSS’ye hazırlanan öğrencilerle buluştu
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, KPSS’ye hazırlanan öğrencilerle bir araya geldi. Başkan Beyazgül, Şanlıurfalı öğrencilerin başarılı olması için birçok projeyi hayata geçirdiklerini söyledi.
Gençlik ve Spor Bakanlığı sözleşmeli gençlik çalışanı alacak
Gençlik ve Spor Bakanlığı taşra teşkilatı gençlik merkezi müdürlüklerinde istihdam edilmek üzere, boş bulunan sözleşmeli gençlik çalışanı pozisyonları için duyuru yayınladı.
BAŞKAN CANPOLAT İLE HALİLİYE’DE EĞİTİM SEFERBERLİĞİ
Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın eğitime önem verilmesi yönündeki talimatlarıyla hem gençlere hem de kadınlara eğitim alacakları yeni alanlar sunuluyor. Gençler, üniversiteye hazırlık ve kütüphane ile geleceğini inşa ederken, hobi kurslarında ise keyifli zaman geçiriyor. Kadınlar da meslek sahibi oldukları Milletevleri ile aile ekonomisine katkı sağlıyor. Haliliye Belediyesi, 7’den 70’e tüm vatandaşlara hitap eden eğitici kurslarıyla yoğun ilgi görmeye devam ediyor.
Haliliye Belediyesinin kurslarıyla geleceklerini inşa ediyorlar
Haliliye’de hem gençlere hem de kadınlara eğitim alacakları yeni alanlar sunuluyor. Belediyenin sunduğu imkanlarla gençler, üniversiteye hazırlık ve kütüphane ile geleceğini inşa ederken, hobi kurslarında ise keyifli zaman geçiriyor. Kadınlar da meslek sahibi oldukları Milletevleri ile aile ekonomisine katkı sağlıyor.
Birecik Belediyesi 8 işçi alacak
Birecik Belediyesi, 8 bahçe bakım elemanı istidam edeceğini duyurdu. Son başvuru 16 Ocak.
Haliliye Belediyesi gençleri geleceğe hazırlıyor
Haliliye Belediyesi, geleceğini inşa etmek isteyen gençlerin adresi oluyor. Belediye bünyesindeki kütüphane ve üniversiteye hazırlık kursundan ücretsiz yararlanan öğrenciler, sunulan imkanlar dolayısıyla teşekkürlerini iletti.
Bakanlık açıkladı! 2 binden fazla engelli alımı yapılacak
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, 2 bin 392 engellinin kamu kurumlarına atanacağını açıkladı. Atamalar EKPSS puanı ve kura yöntemiyle gerçekleştirilecek. Tercih işlemleri https://ais.osym.gov.tr adresinden yapılacak.
Karaköprü’de okuma evleri gençlerin sınav hazırlığına destek oluyor
Karaköprü Belediyesinin eğitime katkı sağlamak amacıyla ilçeye kazandırdığı okuma evleri ile halk kütüphanesi sınavlara hazırlanan gençlere sakin bir ortamda ders çalışma imkânı sağlıyor. Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli yaptığı projeler ve hizmetlerle gençlerin eğitimine katkı sağlarken, ilçeye kazandırdığı okuma evleri de gençler için önemli ders çalışma mekanları haline geldi.
Milli Eğitim Bakanı Tekin’den öğretmen atamasına ilişkin açıklama
Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, 2024 öğretmen atamalarıyla ilgili önemli açıklama yaptı. 2023 KPSS puanıyla öğretmen atamasını yapacaklarını belirten Bakan Tekin, depremin oluşturduğu mali yüke dikkat çekti. Tekin, "Şuna güvensin arkadaşlarımız, alabileceğimiz en yüksek atama sayısını alacağız" dedi. Peki, ne kadar öğretmen ataması yapılacak ve branş dağılımı ne olacak? İşte detaylar…
Jandarma 2700’den fazla subay astsubay alacak
Jandarma Genel Komutanlığı, 2024 yılı için 2 bin 788 subay-astsubay alımı yapacak. İlan, Resmi Gazete’de yayımlandı. Başvuralar bugün başladı. Peki kimler askeri personel alımı başvurularına katılabilir? İşte detaylar…
Başkan Beyazgül, KPSS’ye hazırlanan öğrencileri ziyaret etti
Şanlıurfa’da eğitime ve gençliğe yönelik desteklerini sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, KPSS’ye hazırlanan öğrencilerle bir araya geldi. Başkan Beyazgül, deneyim ve tecrübelerini öğrencilerle paylaşarak, onları motive etti.
Gençlik ve Spor Bakanlığı 1071 sözleşmeli personel alacak
Gençlik ve Spor Bakanlığı, 1071 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Bakanlık Şanlıurfa’da da alım yapacak.
GİB personel alacak: Şanlıurfa’ya da kontenjan ayrıldı!
Gelir İdaresi Başkanlığı 1321 personel alacak. Resmi Gazete’de yayımlanan duyuruya göre, Gelir İdaresi Başkanlığı personel alınacak alımı yapılacak. Peki, Gelir İdaresi Başkanlığı personel alımı başvuru şartları neler? Şanlıurfa’da da alım olacak mı?
Türkşeker 214 sözleşmeli personel alımı yapacak
Tarım ve Orman Bakanlığının ilgili kuruluşu Türkşeker A.Ş.'nin merkez ve taşra teşkilatlarında istihdam edilmek üzere 214 sözleşmeli personel alımı yapacak.
Tarım ve Orman Bakanlığı’nın personel alımında detaylar açıklandı
Tarım ve Orman Bakanlığı’nın 7 bin 158 personel alımına ilişkin detaylar belli oldu. Peki, Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman başlayacak, kadro dağılımı nasıl olacak?
Karaköprü'de gençlerin alternatif ders çalışma ortamı okuma evleri
Karaköprü Belediyesi’nin eğitime kazandırdığı okuma evleri ders çalışan gençler için alternatif bir çalışma ortamı sunarken, öğrenciler sessiz bir ortamda sınavlara hazırlanıyor.
Adli Tıp Kurumu çok sayıda personel alacak
Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Başkanlığı çok sayıda personel alımına ilişkin ilan Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı. İşte alım süreci ve şartlar…
YSK personel alacak: Urfa’ya da kontenjan ayrıldı!
YSK 51 memur alımı yapacak. Resmi Gazete’de yayımlanan duyuruya göre, YSK’ya çeşitli ünvanlarda personel alınacak alımı yapılacak. Peki, YSK personel alımı başvuru şartları neler? Şanlıurfa’da da alım olacak mı?
Viranşehir Belediyesinden Aile Destek Merkezinde YKS’ye hazırlanan öğrencilere kaynak kitap seti desteği
Viranşehir Belediyesi, Viranşehir Aile Destek Merkezi'nde YKS sınavlarına hazırlanan kız öğrencilere kaynak kitap seti dağıtımı gerçekleştirildi.
Viranşehir Belediyesinden Aile Destek Merkezinde YSK’yse hazırlanan öğrencilere kaynak kitap seti desteği
Viranşehir Belediyesi, Viranşehir Aile Destek Merkezi'nde YKS sınavlarına hazırlanan kız öğrencilere kaynak kitap seti dağıtımı gerçekleştirildi.
Karaköprü'de gençler sıcak ve sessiz ortamda sınavlara hazırlanıyor
Karaköprü Belediyesinin eğitime kazandırdığı okuma evleri sınavlara hazırlanan ve ders çalışan gençlerin uğrak yeri olurken, sınavlara hazırlanan öğrenciler okuma evlerinde sıcak ve sessiz ortamda ders çalışıyor
Viranşehir'de KPSS adaylarına kaynak desteği
Viranşehir Belediyesi, bünyesinde bulunan Genç Bilgi Evinde, KPSS sınavına hazırlanan gençlere kaynak kitap seti dağıtımı gerçekleştirdi.
ÖSYM 2024 sınav takvimini açıkladı
ÖSYM binlerce öğrencinin merakla beklediği 2024 sınav takvimini yayımlandı. Takvimle birlikte YKS, KPSS, ALES, DGS ve MSÜ sınav tarihleri de belli oldu.
Viranşehir Belediyesinden gençlere kitap seti desteği
Viranşehir Belediyesi, bünyesinde bulunan Genç Bilgi Evi’nde üniversite ve KPSS’ye hazırlanan gençlere 420 kaynak kitap seti dağıtımı gerçekleştirdi.
Meteoroloji en az lise mezunu personel alacak
Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 29 şehirde en az lise mezunu 48 sözleşmeli personel alımı yapacak.