Arama
Arama Sonuçları
Akaryakıta art arda indirim: Motorinde bir indirim daha bekleniyor
Motorinin litre fiyatına 63 kuruş indirim yapıldı. Dün de litre fiyatı 1 lira düşürülmüştü. Motorine gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 68 kuruşluk bir indirim daha bekleniyor.
Motorinde bir indirim daha yolda
Motorin fiyatlarına bugün gelen ve pompa fiyatlarına yansıyan 1 lira 2 kuruşluk indirimin ardından motorine bir indirim daha geliyor. Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorinde 65 kuruş daha indirim bekleniyor.
Akaryakıta çifte indirim geliyor
Cuma gününden itibaren geçerli olmak üzere; benzin ve motorin grubunda 60 kuruşluk fiyat indirimi bekleniyor.
Motorine yapılan zam pompaya yansıdı
Akaryakıt fiyatlarındaki değişiklik devam ediyor. Bu kez motorine 83 kuruş zam geldi.
Benzinin litre fiyatına zam geldi
Brent petrol ve dövizdeki dalgalanma nedeniyle akaryakıt fiyatları değişkenlik gösteriyor. Benzinin litresi 1 lira 25 kuruş zamlandı.
Benzine 1 lira 25 kuruş zam
Benzin ve motorinde fiyat değişikliği sürüyor. Bu gece yarısı itibarıyla benzine 1 lira 25 kuruş zam geliyor.
Motorine gelen zam pompaya yansıdı
Motorin fiyatlarına gece yarısı itibariyle 1 lira 5 kuruşluk zam yapılırken, değişiklik pompa fiyatlarına yansıdı.
Bu kez de motorine zam geliyor
Benzine gelen 67 kuruş zammın ardından yarından itibaren geçerli olmak üzere motorine 1 TL 5 kuruşluk bir zam bekleniyor.
Şanlıurfa’da motosiklet satışlarında patlama yaşanıyor
Yüksek enflasyon ve kurdaki yükseliş nedeniyle otomobil fiyatlarının artması ve yakıt ücretlerindeki dengesizlikler daha ulaşılabilir bir mobilite aracı olan motosiklete talebi artırdı. Şanlıurfa’da motosiklet satışları son zamanların rekorunu kırdı. Kentteki motosiklet satıcıları, motosiklet satışlarındaki artışın yaz aylarına doğru daha da tırmanacağını düşünüyor.
Benzine zam geldi
Brent petrol ve döviz kurundaki dalgalanma nedeniyle akaryakıt fiyatları da sürekli değişkenlik gösteriyor. Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzine 67 kuruş zam geldi.
Akaryakıt fiyatlarında hareketlilik sürüyor: Benzine zam geliyor
Benzinin litre fiyatına bu gece yarısından itibaren 67 kuruş zam bekleniyor.
Benzine zam yolda!
Akaryakıtta inişli çıkışlı grafik devam ediyor. Benzine bu kez zam geliyor.
Benzinde indirim bekleniyor
Petrol fiyatları ve dolar kurundaki değişimlere bağlı olarak akaryakıt fiyatlarındaki hareketlilik devam ediyor. Benzinin litre fiyatına gece yarısından itibaren 63 kuruş indirim bekleniyor.
Akaryakıt fiyatlarına zam ya da indirim var mı?
Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte brent petrol fiyatlarında dalganlanma sürerken, benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle değişkenlik gösteriyor. Bugün akaryakıt litre fiyatlarında indirim ya da zam var mı?
Benzine büyük zam yolda!
Akaryakıtta inişli çıkış grafik devam ediyor. Sektör kaynaklarına göre, bu gece yarısından itibaren benzine büyük bir zam yapılacağı öngörülüyor.
Meyve fiyatları yüzde 300 arttı
Cumhuriyet tarihinin rekorlarını üst üste kıran bir enflasyonla zam yağmuru yaşanan 2022 yılında mandalina ve elmanın da geçen yılın aynı dönemine göre fiyat artışları yıllık bazda yüzde 300'ü geçti. Şanlıurfa’da önceden kasa kasa aldıkları meyve artık vatandaşlar için “lüksün de lüksü” oldu.
Akaryakıtta zam pompaya yansıdı!
Petrol fiyatları ve dolar kurundaki değişimlere bağlı olarak akaryakıt fiyatlarındaki hareketlilik devam ediyor. Benzinin litresi gece yarısından itibaren 67 kuruş arttı.
Motorin bu gece yarısından itibaren zamlanıyor
Motorine gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 1 lira 7 kuruş zam bekleniyor.
Benzine yeni zam geliyor
Benzin fiyatlarına bu gece itibarıyla 1 lira 7 kuruş zam geliyor. Motorinde ise herhangi bir fiyat değişikliğine gidilmesi beklenmiyor.
Benzin ve motorinde indirim pompaya yansıdı
Akaryakıt fiyatlarında dalgalanma sürüyor. Motorine ve benzine yapılan indirim pompaya yansıdı. İndirimle birlikte motorin 20 TL seviyesine yaklaşırken, benzin de uzun bir sürenin ardından 20 TL'nin altına indi.
Benzin ve motorine dev indirim geliyor
Brent petrolün varil fiyatı, talep endişelerinin güçlenmesiyle uluslararası piyasalarda 80 doların altına düştü. Brent petroldeki büyük düşüş akaryakıt fiyatlarına yansıyacak. Perşembe gününden itibaren benzine 2.13, motorine 1.88 lira indirim geleceği öğrenildi.
Motorine önce zam şimdi indirim
Akaryakıt fiyatlarında dalgalanma devam ediyor. Geçen hafta 3 kez indirim gelen motorine 3 Aralık’ta 1 lira 16 kuruş zam geldi. Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere ise motorine 69 kuruş indirim gelmesi bekleniyor.
Motorine önce zam sonra indirim
Akaryakıt fiyatlarında dalgalanma devam ediyor. Geçen hafta 3 kez indirim gelen motorine bugün 1 lira 16 kuruş zam geldi. 6 Aralık Salı günü ise motorine indirim gelmesi bekleniyor.
Akaryakıta zam pompaya yansıdı
Brent petrol fiyatlarında dalganlanma sürüyor. Motorine yapılan zam pompaya yansıdı.
Motorine zam yolda
Motorin indirimi kısa sürdü. Yarın gece yarısından itibaren motorinin fiyatı zamlanacak.
Akaryakıta bir indirim daha
Brent petrol fiyatları ve dövizdeki değişikliklerle birlikte vatandaşlar benzin ve motorin fiyatlarını takibe devam ediyor. Motorine art arda 2. indirim yapıldı.
Benzine zam, motorine indirim geldi
Benzine 55 kuruş zam, motorine ise 95 kuruş indirim yapıldı. Fiyat değişiklikleri pompaya yansıdı.
Akaryakıtta benzin indirimi kısa sürdü
Benzin indirimi kısa sürdü. Bugün itibarıyla 1 lira 16 kuruşluk indirim yapılan benzinin fiyatı bu gece yarısından sonra zamlanacak.
Benzinde indirim pompaya yansıdı
Brent petrol fiyatlarında dalganlanma sürüyor. Benzine yapılan indirim pompaya yansıdı.
Benzin'de indirim pompaya yansıdı
Brent petrol fiyatlarında dalganlanma sürüyor. Benzine yapılan indirim pompaya yansıdı.