Arama
Arama Sonuçları
Motorinin litre fiyatında indirim
Brent petrol fiyatlarında dalgalanmayla, benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle değişkenlik gösteriyor. Bugün motorinin litre fiyatlarında indirim var. Şanlıurfa’da motorinin litresi ne kadar oldu?
Akaryakıt fiyatlarına büyük indirim geliyor!
Petrol fiyatları düşmeye başladı. 13 Kasım Pazartesi gecesinden itibaren geçerli olmak üzere motorinin litre fiyatına 1 lira 64 kuruş indirim gelmesi bekleniyor.
Motorine büyük zam! Pompaya yansıdı
Gece yarısı itibarıyla motorin fiyatlarına 2 lira 23 kuruş zam gelirken fiyat değişikliği pompa fiyatlarına yansıdı. Böylece litre fiyatı Şanlıurfa’da 40 liranın üzerine çıktı.
Urfa’daki yolcu otobüsünün feci kazası kamerada
Şanlıurfa’da yolcu otobüsünün devrilmesi sonucu 2 kişinin yaşamını yitirdiği, 25 kişinin de yaralandığı kazanın görüntüleri ortaya çıktı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: ABD, ne işin var senin İsrail'de?
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsrail-Filistin gerilimine llişkin konuştu. ABD'nin İsrail'e uçak gemisi göndermesine tepki gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "ABD nere, Akdeniz nere? Ne işin var senin orada? ABD gibi bir ülkeye barışı tesis mi yakışır, yoksa oraya benzinle körükle gitmek mi yakışır." dedi.
AK Parti İl Başkanlığı’ndan İsrail’e tepki
AK Parti İnsan Hakları Başkanlığı tarafından İsrail ve Filistin arasındaki çatışmaya ilişkin 81 il teşkilatında eş zamanlı basın açıklaması gerçekleştirildi. Şanlıurfa’da düzenlenen basın açıklamasında AK Parti Şanlıurfa İnsan Hakları Birimi Başkanı Gürkan Ayaydın açıklamalarda bulundu.
Benzine 2,10 liralık indirim
Otomobil sahiplerini sevindiren haber! Benzine görülmemiş indirim geliyor. Zamların ardından baş döndürücü bir indirim haberi! Araç sahipleri dikkat! Depoları fullemek için o günü bekleyin…
LPG’ye zam bekleniyor
LPG’ye bu geceden itibaren geçerli olmak üzere 50 ile 80 kuruş arasında zam bekleniyor.
Benzine perşembe gününden itibaren indirim geliyor
Akaryakıt fiyatlarına zam üstüne zam gelmeye devam ederken bu perşembeden itibaren benzinde indirim bekleniyor. Peki Şanlıurfa’da benzinin litresi ne kadara düşecek?
Bir ayda rekor kırdı: Akaryakıta 6 TL'lik dev zam!
Araç sahipleri perişan oldu. Sürücüler akaryakıt fiyatlarını takip etmekten uyku uyuyamaz hale geldi. Gece yarısı zamları öncesi istasyonlarda uzun kuyruklar oluşması artık sıradan. Akaryakıta tamı tamına 6 TL zam geldi.
LPG'ye zam geliyor
Benzin ve motorine gelen zamların ardından bu gece LPG fiyatında da 1 lira 30 kuruş artış yapılacak.
CHP'den kanun teklifi “Toplu taşımada akaryakıttan KDV ve ÖTV alınmasın”
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer ve Aydın Milletvekili Evrim Karakoz, toplu taşımaya gelen zamlar sonrası kanun teklifi hazırladı. Toplu taşımada kullanılan akaryakıttan KDV ve ÖTV alınmamasını içeren kanun teklifi TBMM’ye sunuldu.
Benzine gelen zam pompaya yansıdı!
Benzine bugün itibariyle 1 lira 64 kuruş zam geldi. Gelen zamla birlikte Şanlıurfa’da benzinin litre fiyatı 39 lira 55 kuruşa yükseldi.
Motorinin ardından bir zam da benzine!
Motorine gelen ve pompa fiyatlarına yansıyan zammın ardından benzin fiyatı için de yarından itibaren geçerli olmak üzere 1 lira 64 kuruş zam bekleniyor.
Benzin cuma gününden itibaren zamlanıyor
Motorine bu hafta içi gelecek zam sonrası benzin fiyatları için de gelecek zam tarihi belli oldu. İşte benzine zam tarihi...
Motorine zam geliyor!
Motorine yeni bir zam daha geliyor. Zammın 13 Eylül Çarşamba gece yarısından itibaren geçerli olacağı belirtiliyor.
Uzmanı açıkladı: Benzin ve motorine dev zam!
Akaryakıta peş peşe gelen zamlara bir yenisi daha gelmek üzere. Akaryakıt piyasası uzmanı Cemil Cahit Saraçoğlu "Geçtiğimiz temmuzda yapılan ÖTV artışı, bütçe ihtiyacını tam karşılamadı. Yeniden bir ÖTV artışına gidilebilir" dedi.
Otogaza 1,50 TL zam geliyor
Döviz kuru ve petrol fiyatlarındaki hareketlilik ile ÖTV zamları akaryakıt fiyatlarını etkiliyor. LPG litre fiyatlarına zam geleceği belirtildi.
Benzine ikinci indirim geliyor
Bugünden itibaren geçerli olmak üzere benzine 97 indirim gelirken yarın da 99 kuruş indirim bekleniyor.
Urfa’da benzin ve motorin fiyatlarına zam geldi mi?
Brent petrol fiyatlarında dalganlanma sürerken, benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle değişkenlik gösteriyor. Peki, bugün akaryakıt litre fiyatlarında indirim ya da zam var mı?
Haliliye’de belediyenin atölye sayısı artıyor
Haliliye’de ahşap ve metal iş atölyesinin ardından kurulan elektrik ve elektronik ile benzinli motorlar atölyesinde de bir yandan üretim yapılırken diğer yandan da tasarruf sağlanıyor.
Motorine zam gece yarısı pompaya yansıdı
Akaryakıta yeni bir zam daha yapıldı. Motorine gelen 1 liralık zam bu gece yarısından itibaren pompaya yansıtıldı.
Motorinde indirim kısa sürdü
Önceki gün indirim yapılan motorine salı günü 1 lira zam geliyor.
Benzine 1 lira 55 kuruş zam bekleniyor
Petrol ve döviz kurunda yaşanan dalgalanmanın ardından akaryakıt fiyatlarına zam haberleri gündemden düşmüyor. Çarşamba gününden itibaren benzine 1 lira 55 kuruş zam bekleniyor. İşte güncel fiyatlar...
Motorine beklenen zam pompa fiyatlarına yansıdı
Döviz kuru ve petrol fiyatlarındaki artışlardan etkilenen motorin fiyatlarına gece yarısı zam yapıldı. Motorinin litre fiyatına gece yarısından itibaren 1 lira 80 kuruşluk zam pompa fiyatlarına yansıdı.
Motorinin litresi 40 liraya dayandı
Cuma gününden geçerli olmak üzere motorine 1,80 TL’lik zam bekleniyor. Fiyat artışı ile motorinin litresi Şanlıurfa’da 40 liraya dayandı.
Benzine ve motorine büyük zam iddiası!
Brent petrol fiyatlarındaki değişimler ve döviz kurundaki artışlar sonucunda gözler akaryakıt fiyatlarına çevrildi. İddiaya göre benzin ve motorin fiyatlarında yeni zamlar yaşanacak.
Akaryakıta yeni zam kapıda
Son dönemde vergi artışları, petrol fiyatlarındaki yükseliş ve döviz kurlarındaki artışın etkisiyle akaryakıt fiyatları hızlı bir yükseliş trendine girdi. OPEC+ ülkelerinin üretim kesintisi ve petrol fiyatlarının son 4 ayın en yüksek seviyesine çıkması, akaryakıt fiyatlarının önümüzdeki günlerde zam alabileceği ihtimalini güçlendirdi.
Türkiye'de 2023 yılında satılan en ucuz sıfır otomobiller
Ağustos ayının ilk haftasıyla birlikte otomobil fiyatları da güncellendi. 2023 yılında sıfır otomobil sahibi olmak isteyenlerin en çok aradıkları konu güncel fiyatlar oldu. İşte, Türkiye'de satılan en uygun fiyatlı 2023 model otomobiller…
LPG iki haftada 5 TL zamlandı
Akaryakıt fiyatlarında yükseliş sürüyor. Benzin ve motorine peş peşe gelen zamlardan LPG (Otogaz) de nasibini aldı. LPG'ye beklenen büyük zam pompaya yansıdı. LPG, son iki haftada 5 TL birden zamlanmış oldu.