Arama
Arama Sonuçları
Memur-Sen Şanlıurfa İl Başkanı İbrahim Coşkun: Enflasyon artışları sabit gelirlileri olumsuz etkiliyor
Memur-Sen Şanlıurfa İl Başkanı İbrahim Coşkun, enflasyon artışlarının sabit gelirlileri olumsuz etkilemeye devam ettiğini ve bu durumun acil çözümler gerektiğini vurguladı. Coşkun, yıllık enflasyonun düşmesine rağmen aylık enflasyondaki artışın ve fiyat artışlarının kayıpları telafi etmediğini ifade etti.
Benzin ve motorine zam geliyor!
Geçtiğimiz günlerde ertelenen benzin ve motorin zammı, önümüzdeki Salı gününden itibaren yürürlüğe girecek.
Benzine ve motorine zam bekleniyor
Kurban Bayramı tatil dönüşü araç sahiplerine kötü haber geldi. 21 Haziran Cuma gününden itibaren geçerli olmak üzere benzinin litresine 1 lira 64 kuruş, motorinin litresine ise 1 lira 63 kuruş zam bekleniyor.
AKARYAKITA ÇİFTE İNDİRİM!
Akaryakıt fiyatlarına art arda yapılan zamlar ulaşım maliyetini arttırdı. Sektör kaynaklarından alınan bilgiye göre motorin ve benzin fiyatına 1 liralık indirim geliyor.
Şanlıurfa’da tabelalar değişiyor: Görünce şaşırmayın!
Akaryakıt fiyatlarına indirim geliyor. Benzin fiyatlarına yapılacak bu indirim gece yarısından itibaren geçerli olacak.
HALİLİYE BELEDİYESİ İLE ÜRETİM HER GEÇEN GÜN ARTIYOR
“Üreten belediyecilik” anlayışının benimsendiği Haliliye’de atölyelerin sayısı her geçen gün artıyor. Ahşap ve Metal İş Atölyesinin ardından kurulan Elektrik ve Elektronik ile Benzinli Motorlar Atölyesinde bir yandan üretim devam ediyor, bir yandan tasarruf sağlanıyor.
Akaryakıtta çifte indirim pompaya yansıdı!
Brent petrol ve döviz kurundaki dalgalanmalar akaryakıt fiyatlarına indirim ve zam olarak yansımaya devam ediyor. Benzine ve motorine uygulanması beklenen indirim pompaya yansıdı. İşte Şanlıurfa’da güncel akaryakıt fiyatları…
Motorin ve benzin tek fiyat olacak
EPDK kararına göre katkılı motorin ile benzinde fiyat farkı olmayacak ve tek fiyat uygulanacak.
Benzin, motorine zam LGP’ye indirim!
Brent petrol fiyatları ve dövizdeki dalgalanmalar, akaryakıt fiyatlarına da yansıdı. Benzine 28 kuruş, motorine 26 kuruş zam gelirken, otogazda ise 1 lira 64 kuruş indirim yapıldı. İşte Şanlıurfa’da güncel fiyatlar…
LPG'YE İNDİRİM GELDİ
Brent petrol ve döviz kurundaki dalgalanmalar akaryakıt fiyatlarına indirim ve zam olarak yansımaya devam ediyor. LPG'ye indirim yapıldı. Motorin ve benzin fiyatlarında ise bir değişiklik yapılmadı…
Hilvan’daki yangından acı haber!
Hilvan’da kırsal mahallede evin mutfağında dün çıkan yangında yaralandıktan sonra hastanede tedaviye alınan 48 yaşındaki Sebahat Nibak hayatını kaybetti.
Birecik’teki feci kazanın görüntüleri ortaya çıtı
Birecik’te üç aracın karıştığı trafik kazasında 26 yaşındaki doktor Mustafa Güder hayatını kaybetmiş 6 kişi de yaralanmıştı. Feci kazanın bir benzin istasyonu kamerasına yansıyan görüntüleri ortaya çıktı.
Benzine indirim geldi!
Brent petrol fiyatlarında dalgalanmayla, benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle değişkenlik gösteriyor. Motorinin litre fiyatına gelen 1 lira 17 kuruş indirim pompaya yansıdı.
Fiyatlar yine değişecek! Bu kez indirim geliyor
Brent petrol fiyatlarında dalgalanmayla, benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle değişkenlik gösteriyor. Akaryakıt fiyatları perşembe günü değişecek. Motorine indirim bekleniyor. İşte detaylar…
Şanlıurfa’daki tüyler ürperten cinayette kadın detayı
Karaköprü’de bahçesindeki konteynerde çıkan yangında cesedi bulunan 43 yaşındaki Şakir Topçu'nun cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Topçu’nun gözaltına alınan arkadaşı Adem Güzey’in ifadesinde, imam nikahıyla yaşadığı ve kısa süre önce ayrıldığı kadınla Topçu’nun ilişkisinin olduğunu öğrendiğini, bu nedenle de onu öldürdüğünü söylediği belirtildi.
Şanlıurfa’da güncel benzin mazot LPG fiyatları
Brent petrol ve döviz kurundaki dalgalanmalar akaryakıt fiyatlarına indirim ve zam olarak yansımaya devam ediyor.
Şanlıurfa'da İsrail'le ticaret protestosu: "Gazze'ye destek olun, soykırıma gerçekten karşı durun!"
Şanlıurfa’da daha önce birçok kez İsrail’e tepki olarak eylem yapan Kitap Vakfı, yine Rabia Meydanı’nda toplanarak, İsrail ile ticaretin tamamen kesilmesi ve hatta ambargo konulması için eylem yaptı.
Motorin indirimi pompaya yansıdı
Her gün zam gelen akaryakıta bu sefer indirim geldi. Motorine gece yarısından itibaren gelen 1 lira 1 kuruşluk indirim yapıldı. İşte Şanlıurfa’da güncel akaryakıt fiyatları.
Akaryakıt zamları pompaya yansıdı
Brent petrol ve dolar kurundaki hareketlilik benzin ve motorin fiyatlarında da değişikliğe neden oluyor. Benzinin litre fiyatına 1 lira 50 kuruş, motorinin litre fiyatına ise 1lira 30 kuruş zam geldi. bu zamlar gece yarısından itibaren pompaya yansıdı.
Benzin ve motorine zam geliyor
Brent petrol ve döviz kurundaki dalgalanmalar akaryakıt fiyatlarına indirim ve zam olarak yansımaya devam ediyor. Bu gece yarısından itibaren benzine 1 lira 50 kuruş, motorine ise 1 lira 30 kuruş zam bekleniyor.
Akaryakıta çifte zam!
Akaryakıt fiyatlarına çifte zam geldi. Benzin ve motorin fiyatları bu gece yarısından itibaren zamlandı.
Akaryakıta çifte zam geliyor!
Cuma gününden itibaren geçerli olmak üzere benzine 1 lira 53 kuruş, motorine 1 lira 10 kuruş zam geliyor.
Akaryakıtta çifte indirim pompaya yansıdı
Akaryakıt fiyatları peş peşe değişti. EPDK’nın markajlar için rafinerilere yolladığı yazı sonrasında dün motorine yapılan indirimin ardından bugün de çifte indirim yapıldı.
Motorine bu gece yarısından itibaren indirim geliyor
Motorin fiyatlarına bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere indirim gelecek.
Şanlıurfa’da akaryakıt fiyatlarında son durum!
Şanlıurfa’da araç sahipleri akaryakıt fiyatlarında son durumu merak ediyor. Brent petrol ve dolar kurundaki değişim yurt içinde akaryakıt fiyatlarını etkiliyor. Peki 18 Şubat 2024 güncel akaryakıt fiyatları ne kadar?
Benzine zam pompaya yansıdı!
Brent petrol ve dolar kurundaki hareketlilik benzin ve motorin fiyatlarında da değişikliğe neden oluyor. Benzinin litre fiyatına gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 1 lira 79 kuruşluk zam geldi. Motorin fiyatlarında ise bir değişiklik yapılmadı…
Benzine 1,79 lira zam geliyor
Benzine bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 1,79 lira zam bekleniyor.
Motorine 1 lira 40 kuruş zam
Brent petrol fiyatlarındaki artış, akaryakıt fiyatlarına yeni bir zam daha getiriyor. Motorine yapılacak olan zam, tüketicilerin akaryakıt harcamalarında yeni bir artışı beraberinde getirecek.
Benzin ve motorine büyük zam geliyor
Motorine 24 saat geçmeden ikinci bir zam haberi daha geldi. Sektör kaynaklarına göre, motorine bu gece yarısı 1 lira 40 kuruş daha zam geliyor. Benzine de 2 TL zam gelecek.
MOTORİNE ZAM GELDİ
Motorine bugünden itibaren geçerli olmak üzere 1 lira 38 kuruş zam geldi ve fiyat değişikliği pompa fiyatlarına yansıdı. Şanlıurfa’da 30 Ocak 2024 sabahında güncel benzin litre satış fiyatı ve motorin litre satış fiyatı kaç para ?