Arama
Arama Sonuçları
Haliliye'de gençler şampiyonluklara hazırlanıyor!
Haliliye Belediyesinin gençlerin hizmetine sunduğu spor kurslarından faydalanan öğrenciler, tekvando ve judo eğitimleriyle şampiyonalara hazırlanıyor.
Karaköprü’de çocuklar ara tatili sporla değerlendiriyor
Karaköprü Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından açılan basketbol, futbol ve tekvando kurslarında eğitim gören çocuklar okullarda verilen ara tatili antrenman yaparak değerlendiriyor.
Haliliye Belediyesi ile genç yetenekler yetişiyor
Haliliye Belediyesi ile sporun çeşitli dallarıyla tanışma fırsatı bulan gençler, tekvando kursundan aldıkları eğitim ile spor alışkanlığı kazanıyor.
Karaköprü'de çocuklar zamanını tekvando kursunda değerlendiriyor
Karaköprü Belediyesi tarafından açılan tekvando kurslarında çocuklar hem tekvando sporunu hem de disiplini öğreniyor.
Haliliye Belediyesi ile gençler spor alışkanlığı kazanıyor
Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, salon sporları başta olmak üzere Belediye bünyesinde hizmet veren kurslarla spora, sporcuya ve gençliğe önem veriyor. Gençlerin sporla tanışmasına fırsat sunan kurslar ile öğrenciler, spor alışkanlığı kazanarak, kaliteli zaman geçirmenin keyfini yaşıyor.
Halileye Belediyesi ile gençler spor alışkanlığı kazanıyor
Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, salon sporları başta olmak üzere Belediye bünyesinde hizmet veren kurslarla spora, sporcuya ve gençliğe önem veriyor. Gençlerin sporla tanışmasına fırsat sunan kurslar ile öğrenciler, spor alışkanlığı kazanarak, kaliteli zaman geçirmenin keyfini yaşıyor.
Haliliye Belediyesi gençlere spor imkanı sunuyor
Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın salon sporlarına yönelik yatırımlarıyla gençler, çeşitli spor dallarıyla tanışma olanağı buluyor. Spor alışkanlığı kazanarak, keyifli zaman geçiren minikler, sunulan imkanlar dolayısıyla Başkan Canpolat’a teşekkür ediyor.
Karaköprü’de çocuklar zamanını spor kurslarında değerlendiriyor
Karaköprü Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından açılan spor kurslarında çocuklar hem boş zamanlarını değerlendiriyor hem de spor yaparak fiziksel ve zihinsel açıdan kendilerini geliştiriyorlar
Urfa’da gençlere ücretsiz kurs
Haliliye’de hizmet veren spor kurslarında geleceğin şampiyonaları yetişiyor. Çeşitli dallarda verilen eğitimlerle hem spor alışkanlığı kazanan hem de zamanlarını sporla değerlendiren gençler, memnuniyetlerini dile getirdiler.
Karaköprü’de çocuklar tekvando öğreniyor
Karaköprü Belediyesi tarafından açılan spor kurslarında çocuklar hem tekvando sporunu hem de disiplini öğreniyor.
Eyyübiyeli öğrenciler istedi başkan kuş yaptı
Eğitim, gençlik ve spor yatırımlarına büyük önem veren Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, ilçeye yeni spor tesisleri kazandırmaya devam ederken, attıkları tweetle okullarına halı saha talep eden TES-İŞ Anadolu Lisesi öğrencileri tamamlamak üzere olan halı sahalarından dolayı büyük sevinç yaşıyor.
Başkan Canpolat: 21 halı sahayı gençlerimizin hizmetine sunduk
Haliliye ilçesine 21 halı saha kazandırıldı. Gençleri sportif faaliyetlere yönlendirdiklerini ifade eden Başkan Canpolat, “Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi, eser ve hizmet belediyeciliği manasında elimizden gelen gayreti ortaya koymanın gururunu yaşıyoruz” dedi.
Cumhuriyet’in 100. yılı Şanlıurfa’da coşkuyla kutlanıyor -EK
Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 100. yıl dönümü Şanlıurfa’da törenle kutlanıyor.
Karaköprü'de çocuklar ücretsiz spor kurslarıyla hayallerine koşuyor
Karaköprü Belediyesinin açtığı spor kurslarında çocuklar hayalleri olan spor branşlarında ücretsiz temel eğitim alıyor.
Karaköprü'de gençlerin hayatında fark yaratan spor kursları
Karaköprü Belediyesinin 4 merkezde faaliyette olan spor kurslarında çocuklar zamanını spor yaparak ve bir branşta temel eğitim alarak verimli bir şekilde değerlendiriyor.
Haliliye’de yaz okullarından binlerce çocuk yararlandı
Haliliye Belediyesi tarafından açılan yaz spor okullarına 6 bin 129 çocuk katıldı. Çocuklar, tatili hem öğrenerek hem de eğlenerek geçirdiler.
Osmanlı Spor Kompleksi gençlerin uğrak yeri oldu
Türkiye’nin en genç nüfusa sahip şehirlerinin başında gelen Şanlıurfa’da Büyükşehir Belediyesince kente kazandırılan Eyyübiye ilçesindeki Osmanlı Spor Kompleksinde geleceğin sporcuları yetişiyor.
Urfalı gençler gençlik merkezlerinde hem eğleniyor hem öğreniyor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Bünyesinde bulunan Gençlik ve Koordinasyon Merkezinde çeşitli kurs ve eğitimlerden yararlanan gençler geleceğe umutla bakıyor. 25 farklı branşta eğitimlerin verildiği merkezde gençler hem sosyalleşiyor hem de sanatsal faaliyetlere katılıyor.
Haliliye’de gençlerden salon sporlarına yoğun ilgi
Haliliye Belediyesi Yaz Spor Okulları kapsamında hizmet veren tekvando, judo ve voleybol kurslarına yoğun ilgi gösteren gençler, yaz tatilini spor alışkanlığı kazanarak geçiriyor.
Eyyübiye'de AK Evler Spor salonları çocukların uğrak yeri oldu
Eyyübiye Belediyesi tarafından ilçenin dört bir yanında kurulan AK Evler Spor salonları, çocukları ve gençleri sokaklardan alıkoyup güvenli geleceğe hazırlarken, keşfedilip desteklenen yeteneklerle yeni şampiyonlar yetiştirmeye devam ediyor.
Haliliye’de gençler yazı belediyenin kurslarında değerlendiriyor
Haliliye Belediyesinin gençlere yönelik hizmet veren kursları, yaz tatilinde dolup taşıyor. Basketbol, voleybol ve judo kurslarında sporla tanışan gençler, geleceğin yıldız sporcusu olmayı hedefliyor.
Seyrantepe’de yeni hizmete sunulan spor salonuna yoğun ilgi
Karaköprü’nün en hızlı büyüyen mahallesi olan Seyrantepe’de geçtiğimiz günlerde hizmete sunulan kapalı spor salonu gençlerin ve çocukların yoğun ilgisini görüyor.
Genç tekvandocu Urfa’nın gururu oldu
Karaköprü Belediyesinin spor kompleksinde yetişen genç tekvandocu Enes Uşar, Batman'da düzenlenen Analig Grup müsabakalarında Doğu şampiyonu oldu.
Karaköprü’de çocuklar tekvando kursuna yoğun ilgi gösteriyor
Karaköprü Belediyesinin çocukları spora yönlendirmek ve boş zamanlarını sporla değerlendirmeleri için açtığı spor kursları devam ediyor. Çocuklar bu kapsamda, Doğukent Mahallesindeki Spor Kompleksinde açılan tekvando kursuna yoğun ilgi gösteriyor.
Haliliye'de gençler yaz spor okullarına yoğun ilgi gösteriyor
Haliliye Belediyesi, salon sporları başta olmak üzere ilçe genelinde açılan kurslarla spora ve sporcuya destek oluyor. Bu kurslar ile sporla tanışma fırsatı yakalayan gençler, sunulan çeşitli spor dallarıyla hem ara tatili değerlendiriyor hem de sporla tanışıyor.
Eyyübiye'de AK Evler'e çocuklar yoğun ilgi gösteriyor
Eyyübiye Belediyesi’nin ilçedeki çocukları madde bağımlılığı ve zararlı alışkanlıklardan korumak, eğitim hayatlarındaki başarılarını artırmak, sporla iç içe bir yaşam yoluyla sağlıklı bireyler olarak gelişmelerini sağlamak gibi amaçlarla kurduğu AK Evler Spor Salonları, Başkan Mehmet Kuş’un özel destekleriyle şehrin kaderini değiştiriyor.
Karaköprü'de spor kursları çocukların uğrak yeri oldu
Karaköprü Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından açılan yaz spor kurslarında çocuklar hem yaz tatilini değerlendiriyor hem de spor yaparak fiziksel ve zihinsel açıdan kendilerini geliştiriyorlar.
Haliliye’de yaz kurslarıyla genç yetenekler yetişiyor
Haliliye Belediyesi Yaz Spor Okullarında, sporun çeşitli dallarıyla tanışma fırsatı bulan çocuklar, basketbol ve tekvando kursundan aldıkları eğitimle hem spor alışkanlığı kazanıyor hem de geleceğin genç yetenekleri olmak için mücadele veriyor.
Haliliye’de gençler yazı sporla geçiriyor
Haliliye’de gençler belediye bünyesindeki Yaz Spor Okulları ile tatil dönemini sporla geçiriyor. Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, bu okullardaki gençlerle bir araya geldi.
Karaköprü’de spor kurslarında şampiyonlar yetişiyor
Karaköprü Belediyesi tarafından açılan spor kurslarında eğitim gören gençler katıldıkları turnuvalarda kazandıkları başarılarla dikkat çekiyor.