Arama
Arama Sonuçları
Urfa’daki esnafın borç erteleme kapsamına alınmamasına tepki!
Kahramanmaraş merkezli depremler sonrasında afet bölgesi ilan edilen yerlerde esnaf ve sanatkarlara Halk Bankası tarafından kullandırılan kredilerin ödemelerine faizsiz 6 ay daha erteleme yapılacak. Ancak, depremden etkilenen iller arasında yer alan Şanlıurfa’nın erteleme kapsamamasına alınmamasına Şanlıurfa Bakkalar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun’dan tepki geldi. Altun, Hazine ve Maliye Bakanı Şimşek’e seslenerek, “Şanlıurfa esnafı sahipsiz mi?” dedi.
Mart'taki aşırı yağışta hasar gören Şeyh Mesud Türbesi'nin onarımına başlandı
Mart ayında sel felaketine neden olan aşırı yağışlardan dolayı kuzey duvarının bir kısmı yıkılan Eyyübiye ilçesindeki Şeyh Mesud Türbesi'nin onarım işlemleri başladı.
Urfa Barosu toplu oy kullanımına itirazda bulundu
Şanlıurfa Barosu Başkanlığı bazı sandıklarda toplu oy kullanıldığı iddiaları ile ilgili açıklama yaparak, toplu oy kullanımının tespit edildiği sandıklar için itirazlarda bulunduğunu bildirdi.
THY'DEN ŞANLIURFA'DA İFTAR
Türk Hava Yolları’nın (THY) İslami Turizm başkenti şanlıurfa'da geleneksel hale getirdiği iftar yemeği, bu yıl da görkemli bir şekilde gerçekleşti.
Abide Kavşağı’nda Can Pazarı
Şanlıurfa’da etkili olan sağanak nedeniyle meydana gelen sel, Abide Kavşağı’nda araçları sürükledi, kavşak tamamen suyla doldu.
Başkan Beyazgül, 2022 Yılını Değerlendirdi
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül bir yılda yürüttükleri çalışmaları değerlendirdi.
Başkan Kuş seslendi, destek büyüyor! "Maç Urfa'da Oynansın!"
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu'nda Beşiktaş-Şanlıurfaspor karşılaşmasının Şanlıurfa'da oynanması için TFF'ye çağrıda bulunan ilk isimlerden oldu. Sosyal medyada #MaçUrfadaOynansın hastangi ile destek mesajları atılıyor.