Arama
Arama Sonuçları
Şanlıurfa'da bayram trafiği: Kentin birçok noktasında uzun kuyruklar oluştu
Şanlıurfa'da Ramazan Bayramı'nın ikinci gününde de yoğun trafik yaşanıyor. Şanlıurfa'da bayramın ilk günü başlayan trafik yoğunluğu bayramın ikinci gününde de devam etti. Bayram ziyaretleri dolayısıyla akrabalarını ziyaret etmek isteyen kent sakinleri, şehirdeki trafik akışında yoğunluğa neden oldu. Kentin birçok noktasında trafik durma noktasına geldi.
Azerbaycan-Türkiye Evi (ATEV) ve Azerbaycan-Türk Kadınlar Birliği Başkanı Tanzila Rüstemhanlı Bonega turizmi ziyaret etti
Azerbaycan-Türkiye Evi (ATEV) ve Azerbaycan-Türk Kadınlar Birliği Başkanı Tanzila Rüstemhanlı ve başkanlığındaki heyet Şanlıurfa gezi programı sırasında BONEGA turizmi ziyaret ederek turizm hakkında istişarelerde bulunuldu
Urfa’daki esnafın borç erteleme kapsamına alınmamasına tepki!
Kahramanmaraş merkezli depremler sonrasında afet bölgesi ilan edilen yerlerde esnaf ve sanatkarlara Halk Bankası tarafından kullandırılan kredilerin ödemelerine faizsiz 6 ay daha erteleme yapılacak. Ancak, depremden etkilenen iller arasında yer alan Şanlıurfa’nın erteleme kapsamamasına alınmamasına Şanlıurfa Bakkalar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun’dan tepki geldi. Altun, Hazine ve Maliye Bakanı Şimşek’e seslenerek, “Şanlıurfa esnafı sahipsiz mi?” dedi.
Mart'taki aşırı yağışta hasar gören Şeyh Mesud Türbesi'nin onarımına başlandı
Mart ayında sel felaketine neden olan aşırı yağışlardan dolayı kuzey duvarının bir kısmı yıkılan Eyyübiye ilçesindeki Şeyh Mesud Türbesi'nin onarım işlemleri başladı.
Urfa Barosu toplu oy kullanımına itirazda bulundu
Şanlıurfa Barosu Başkanlığı bazı sandıklarda toplu oy kullanıldığı iddiaları ile ilgili açıklama yaparak, toplu oy kullanımının tespit edildiği sandıklar için itirazlarda bulunduğunu bildirdi.
THY'DEN ŞANLIURFA'DA İFTAR
Türk Hava Yolları’nın (THY) İslami Turizm başkenti şanlıurfa'da geleneksel hale getirdiği iftar yemeği, bu yıl da görkemli bir şekilde gerçekleşti.