Arama
Arama Sonuçları
YKS’nin ilk oturumu başladı!
Bugün Şanlıurfa’da binlerce öğrenci üniversiteye yerleşmek için YKS sınavlarının ilk oturumu olan TYT'ye girdi. Diğer iki oturum olan AYT ile YDT ise, yarın yapılacak. Böylece adaylar, bugün ve yarın olmak üzere toplam üç oturumda ter dökecek.
SGK 344 personel alacak!
SGK 344 personel alımı yapacağını duyurdu. Başvurular "isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr" adresinden yapılırken, adayların belirlenen KPSS puan türlerinden en az 60 puan almış olması gerekiyor. Peki, SGK personel alımı başvuru tarihleri ve şartları neler? İşte, SGK 344 personel alımı detayları, başvuru tarihi ve kadro dağılımı... Peki Şanlıurfa’ya kaç kontenjan ayrıldı?
Haliliye'de üniversite hayalleri gerçek oluyor!
Haliliye Belediyesi, gençlerin üniversite sınavlarına hazırlık sürecine destek olmak amacıyla önemli bir adım atıyor. Ücretsiz dershane hizmetiyle öğrencilere kapılarını açan belediye, düzenlediği periyodik deneme sınavlarıyla gençlerin hazırlık sürecini destekliyor.
Vakıflar Genel Müdürlüğü personel alımı yapacağını duyurdu
Vakıflar Genel Müdürlüğü, merkez ve taşra teşkilatlarında çalıştırılmak üzere 122 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu.
Haliliye Belediyesi üniversite maratonunda gençleri yalnız bırakmıyor
Haliliye Belediyesi’nin eğitime öncelik veren faaliyetleriyle gençler, Yükseköğretim Kurumları Sınavına sıkı bir şekilde hazırlanıyor. Düzenli olarak yapılan deneme sınavlarıyla net sayılarını artıran gençlere, sınav öncesi stres yönetimi konusunda seminerler veriliyor.
DGS başvuruları başladı!
DGS başvuruları için bekleyiş sona erdi. Başvurular başladı. Sınava başvuracak adayların DGS Kılavuz’unu dikkatle incelemeleri gerekiyor. Kılavuzda başvuru tarihleri, ücreti, geç başvuru tarihi gibi birçok ayrıntı yer alıyor. Peki, DGS başvurusu nasıl yapılır, başvuru ücreti ne kadar?
Engelli ilkokul mezunları için müracaatlar sürüyor
Şanlıurfa Bedensel Engelliler Spor Kulübü Derneği Başkanı Veysi Fırat, devlet memuru olmak isteyen engelli ilkokul mezunları için müracaatların başladığı belirterek, atanacak personel sayısının duyurulmasını merakla beklediklerini söyledi.
Haliliye’de üniversite adaylarına ücretsiz sınav imkanı
Haliliye Belediyesi, üniversite sınavına hazırlanan gençlere yönelik desteğini sürdürüyor. Eğitim faaliyetleriyle Yükseköğretim Kurumları Sınavına hazırlanan öğrenciler, sunulan imkanlar dolayısıyla memnuniyetlerini dile getirdi.
HALİLİYE BELEDİYESİ İLE GENÇLER ÜNİVERSİTE HAYALLERİNE KAVUŞUYOR
Haliliye Belediyesi, üniversite sınavına hazırlanan gençleri hayallerine kavuşturmaya devam ediyor. Yükseköğretim Kurumları Sınavı öncesi düzenlenen deneme sınavları ile öğrenciler, kendilerini ölçme şansı yakalıyor.
EKPSS sınavı 28 Nisan'da! Giriş belgeleri erişime açıldı
ÖSYM tarafından yapılacak 2024-EKPSS sınavına başvuran adayların sınava giriş belgeleri erişime açıldı. Sınav 28 Nisan’da yapılacak.
İçişleri Bakanlığı 1608 personel alacak
İçişleri Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatında çalıştırılmak üzere bin 608 sözleşmeli personel alımı ilanı Resmi Gazete’de yayımlandı. İlana göre Şanlıurfa’ya da kontenjan ayrıldı.
Şanlıurfa’dan da çok sayıda öğrenci girdiğini MSÜ sınavı sona erdi
Türkiye’nin milli savunma kadrolarında yer almak isteyen öğrenciler MSÜ sınavında ter döktü. Sınav sonuçları, 28 Mart'ta açıklanacak.
Şanlıurfa'da çok sayıda öğrenci MSÜ sınavında ter dökecek
Türkiye’nin milli savunma kadrolarında yer almak isteyen öğrenciler MSÜ sınavında ter dökecek. Sınava Şanlıurfa’dan da binlerce öğrenci katılıyor. Sınav saat 10.15’te başlayacak.
YKS başvurusu için yarın son gün
YKS başvuruları için son tarih, üniversite sınavına katılacak olan adayların gündeminde yer alıyor. Sınav hazırlıklarına devam eden üniversite adayları bir yandan da YKS başvurularının son gününü araştırıyor. Başvurular için son tarih yarın.
Sağlık Bakanlığı 27 bin personel alacak
Sağlık Bakanlığı'na 15 bini hemşire 2 bini ebe olmak üzere toplam 27 bin sözleşmeli personel alınacak. İşte detaylar…
YKS başvuruları yarın başlayacak
ÖSYM tarafından 8-9 Haziran 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecek Yükseköğretim Kurumları Sınavı için başvurular yarın başlayacak.
BAŞKAN CANPOLAT İLE HALİLİYE’DE EĞİTİM SEFERBERLİĞİ
Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın eğitime önem verilmesi yönündeki talimatlarıyla hem gençlere hem de kadınlara eğitim alacakları yeni alanlar sunuluyor. Gençler, üniversiteye hazırlık ve kütüphane ile geleceğini inşa ederken, hobi kurslarında ise keyifli zaman geçiriyor. Kadınlar da meslek sahibi oldukları Milletevleri ile aile ekonomisine katkı sağlıyor. Haliliye Belediyesi, 7’den 70’e tüm vatandaşlara hitap eden eğitici kurslarıyla yoğun ilgi görmeye devam ediyor.
Haliliye Belediyesinin kurslarıyla geleceklerini inşa ediyorlar
Haliliye’de hem gençlere hem de kadınlara eğitim alacakları yeni alanlar sunuluyor. Belediyenin sunduğu imkanlarla gençler, üniversiteye hazırlık ve kütüphane ile geleceğini inşa ederken, hobi kurslarında ise keyifli zaman geçiriyor. Kadınlar da meslek sahibi oldukları Milletevleri ile aile ekonomisine katkı sağlıyor.
Haliliye Belediyesi gençleri geleceğe hazırlıyor
Haliliye Belediyesi, geleceğini inşa etmek isteyen gençlerin adresi oluyor. Belediye bünyesindeki kütüphane ve üniversiteye hazırlık kursundan ücretsiz yararlanan öğrenciler, sunulan imkanlar dolayısıyla teşekkürlerini iletti.
Bakanlık açıkladı! 2 binden fazla engelli alımı yapılacak
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, 2 bin 392 engellinin kamu kurumlarına atanacağını açıkladı. Atamalar EKPSS puanı ve kura yöntemiyle gerçekleştirilecek. Tercih işlemleri https://ais.osym.gov.tr adresinden yapılacak.
Haliliye’de üniversiteye hazırlanan gençlere yeni kurslar
Haliliye Belediyesi’nin eğitime öncelik veren faaliyetleriyle gençler, üniversiteye ve KPSS’ye hazırlanmak için bu merkezleri tercih ediyor. Üniversiteye hazırlık kursunda düzenli olarak yapılan ücretsiz deneme sınavıyla eksik konularını tamamlayan öğrenciler, sağlanan imkanlar dolayısıyla memnuniyetlerini dile getirdi.
Türkşeker 214 sözleşmeli personel alımı yapacak
Tarım ve Orman Bakanlığının ilgili kuruluşu Türkşeker A.Ş.'nin merkez ve taşra teşkilatlarında istihdam edilmek üzere 214 sözleşmeli personel alımı yapacak.
Tarım ve Orman Bakanlığı’nın personel alımında detaylar açıklandı
Tarım ve Orman Bakanlığı’nın 7 bin 158 personel alımına ilişkin detaylar belli oldu. Peki, Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman başlayacak, kadro dağılımı nasıl olacak?
Haliliye Belediyesi gençleri üniversiteye hazırlıyor!
Haliliye Belediyesi bünyesinde bulunan kütüphane ve dershane hizmetinden faydalanan gençlere, sessiz ve nezih bir ortamda ders çalışma olanağı sağlanıyor. Yüzlerce gencin bu sayede üniversiteli olduğu Haliliye Belediyesi, gençleri eğitim hayatlarında yalnız bırakmıyor.
Haliliye’de ücretsiz üniversiteye hazırlık kursu
Haliliye Belediyesi’nin Üniversiteye Hazırlık Kursundan faydalanan gençler, uzman hocalar eşliğindeki konu anlatımlarıyla eksik konularını tamamlıyor. Gençler, periyodik olarak yapılan AYT ve TYT deneme sınavlarıyla da kendilerini ölçme şansı yakaladıklarını ifade etti.
Adalet Bakanlığı 1000 personel alıyor
Adalet Bakanlığı 1000 yeni kamu personel alımı yapacak. Başvuru ekranı bugün açıldı.
ÖSYM 2024 sınav takvimini açıkladı
ÖSYM binlerce öğrencinin merakla beklediği 2024 sınav takvimini yayımlandı. Takvimle birlikte YKS, KPSS, ALES, DGS ve MSÜ sınav tarihleri de belli oldu.
Haliliye Belediyesi'nden gençlere üniversiteye hazırlık desteği
Haliliye Belediyesi bünyesindeki üniversiteye hazırlık kursu ile hayallerine hazırlanan gençler, hem ders çalışma fırsatı bulunuyor hem de eksik konularını öğretmenler eşliğinde tamamlıyor.
Mülakatsız 1500 personel alımı yapılacak!
Ticaret Bakanı Ömer Bolat, fahiş fiyatla mücadele kapsamında 1500 memur alımı tarihi için bilgi verdi.
TÜİK personel alacak
TÜİK, personel alımı yapılacağını duyurdu. Şartların sıralandığı ilanda, giriş sınavının sözlü yapılacağı belirtildi.